Tadım ve Euroleague’den küresel işbirliği

Euroleague'in resmî global sponsoru üç sezon boyunca Tadım.

07.10.2016 - 08:20 | MediaCat

Tadım ve Euroleague'ten küresel işbirliği

Türkiye’nin 1971 doğumlu paketli kuruyemiş markası Tadım, Avrupa basketbol organizasyonu Euroleague’in “resmî global sponsoru” olduğunu duyurdu. Üç sezon boyunca sürecek olan sponsorluk kararını değerlendiren Tadım Pazarlama Ofisi Genel Müdürü Emre Tekinalp Mayıs 2017’de Final Four maçlarının İstanbul’da yapılacak olmasının Türkiye’nin tanıtımına önemli katkı sağlayacağını söyleyerek köklü, güvenilir, yıllardan beri gelen tecrübesi ve deneyimiyle sektöründe lider, sevilen ve bilinen bir Türk markası olarak bu büyüklükte bir organizasyona global anlamda destek vermenin gururunu yaşadıklarını belirtti.

Tadım markasının dünyaya açılmasında önemli bir adım daha attıklarını söyleyen Tekinalp, dev uluslararası şirketlerin takip ettiğini belirttiği Tadım’ın ürünlerinin insanların en keyifli anlarına eşlik ettiğini, Tadım’la basketbol keyfinin de en üst seviyede yaşanacağını ekledi.

Türkiye’nin ardından Almanya’da da bir üretim tesisi hizmete sokan Tadım, üç senelik Euroleague Resmî Global Sponsorluk anlaşmasıyla ürünlerinin dünya genelinde tanıtımını yapmak için kıymetli bir fırsata kavuşmuş oldu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.