Klarna’dan Kara Cuma’ya özel güvenlik ekipmanları

Markadan güvenliğe verdiği önemi e-ticaretle sınırlandırmayan hareket.

29.11.2019 - 14:02 | Sencer Uçar

Tüketicinin online dünyada güvenli alışveriş yapabilmesi için elinden geleni yapan İsveçli ödeme sistemi şirketi Klarna, güvenlik konusundaki duruşunu bu Kara Cuma fiziksel dünyaya taşıdı.

Kara Cuma’da akına uğrayan mağazalarda insanları olası yaralanmalara karşı korumak ve de güvenlik meselesini ne denli sahiplendiğini göstermek isteyen Klarna; dirsek koruyucu, dişlik ve kask tasarladı.

Mağazalarda Klarna’nın sunduğu ekipmanlarla alışverişlerini sapasağlam tamamlamak isteyenlerin Klarna’nın internet sitesini ziyaret etmeleri ve bu ekipmanlara neden ihtiyaç duyduklarını 300 karakterle anlatmaları isteniyor.

Kara Cuma zamanı İsveç’te ABD’dekine benzer bir çılgınlık yaşanmıyor olduğunu ancak mağazaların yine de kalabalık olacağını söyleyen Klarna İletişim Direktörü Johan Gustafsson, e-ticarette Klarna’yı tercih eden müşterilerin her daim güvende olduklarını ancak bu özel gün nedeniyle, mağazalarda alışveriş yapacaklara da koruma sunmayı tercih ettiklerini söylüyor.

Kaynak: Resume.se, Klarna.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.