İyi şans elçisi kara kedi

Kara kedilerin uğursuzluk getirdiğine inananlar... Bir daha düşünün.

11.12.2020 - 11:04 | Sencer Uçar

İyi şans elçisi kara kedi

Yalnız yaşayan yaşlı bir adam yılbaşı arifesinde bir kedi sahiplenmek ister, kara kedilerin uğursuzluk getireceğine inanır ama şans bu ya, kara ufaklıktan başka seçeneği de yoktur. Karton kutusunda yeni babasıyla yollara düşen Frummel adlı tüy yumağı, cılız miyavlamasıyla iyi şansın, iyiliğin elçisi oluverir.

Yılbaşı çekilişi için yayınladığı reklam filmlerinde (önce minik köpek Frekkel’i sonra da talih kirpisi Freddie’yi hatırlayalım) sevimli dostlarımızı pek güzel ağırlayan Hollanda Devlet Piyangosu (Staatsloterij), bu yılbaşı çekilişinde de benzer bir adım atıyor ve Frummel aracılığıyla herkesi şansa inanmaya çağırıyor.

Filmde izlediğimiz Frummel, Hollanda Devlet Piyangosu’na ülkedeki hayvanlar için neler yapılabileceği konusunda da ilham oldu. Yerel barınaklar ve dierenasiels.com ile güçlerini birleştiren marka, ülke genelinde açıkhavada yer alan ilanlarıyla Frummel’in arkadaşlarına yuva arıyor.

KÜNYE

  • Reklamveren: Staatsloterij (Hollanda Devlet Piyangosu)
  • Reklam Ajansı: TBWA\NEBOKO
  • Prodüksiypn Şirketi: Czar Amsterdam
  • Yönetmen: Bart Timmer
Kaynak: The Stable

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.