Ivan Jones, Trend Show ailesine katıldı

2004 yılından bu yana İstanbul’da gerçekleştirilen Trend Show, 2009’dan itibaren uluslararası bir...

26.05.2008 - 12:21 | MediaCat

2004 yılından bu yana İstanbul’da gerçekleştirilen Trend Show, 2009’dan itibaren uluslararası bir etkinliğe dönüşüyor. Türkiye’deki etkinliği de bu yıl büyütüp derinleştiren ve çok sayıda mekana yayan Trend Show ekibi, global büyüme için yeniden yapılanıyor.

Uluslararası genişlemeyi yönetmek üzere Trend Show, OMD’nin eski CEO’su Ivan Jones’u yönetici ortak göreviyle ekibine dahil etti. Ivan Jones, Trend Show’un tüm pazarlar için eşsiz ve ilham verici bir etkinlik olduğunu belirterek, global büyüme için önünü çok açık gördüğünü söyledi.

Trend Show, yurtdışı etkinliğini ilk olarak 2009 yılında Londra’da başlatmayı planlıyor. Daha sonra Avrupa, Çin ve ABD’de gerçekleştirilmesiyle etkinlik dünya çapında bir şova dönüşecek. İngiltere’deki önde gelen endüstri ortaklarıyla prensip anlaşması sağlandı ve Mayıs 2009’da önemli bir mekânda yapılması kararlaştırılan Londra etkinliği ile ilgili çalışmalar sürüyor. Çin’de büyük çaplı etkinlikler düzenleyen bir grubun temsilcisi ise, Çin’in 7 ayrı bölgesinde Trend Show’un ‘’franchise’’ hakları için başvurdu. Ivan Jones, Ukrayna ve Romanya’dan da benzer işbirliği taleplerinin geldiğini, büyüme stratejisi çerçevesinde tüm bu pazarların değerlendirilmekte olduğunu belirtiyor.

İstanbul’da bundan önceki yıllarda sadece Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda yapılan Trend Show, bu yıl mekan sayısını artırıyor ve etkinlikleri tüm Aralık ayına yayıyor. Trend Show Istanbul, bugüne kadar 219 bin gence ve 100’den fazla genç markaya ev sahipliği yaptı. Etkinliklerde 60’dan fazla konser, yüzlerce gösteri, imza saati, oyun ve yarışmalar ve ürün lansmanları gerçekleşti. Bu yıl ise, Sanat, Stil, Teknoloji ve Kişisel Gelişim gibi yeni bölümlerle çok daha büyük bir etkinlik planlanıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.