İstanbul Type Seminerleri Haziran’da gerçekleşecek

Türkiye’de tipografik okuryazarlığı teşvik etmek amacıyla düzenlenen konferanslar ve atölye çalışmaları dizisi ISType bu sene 15 - 18 Haziran tarihlerinde gerçekleşiyor.

14.03.2012 - 00:00 | MediaCat

Türkiye’de tipografik okuryazarlığı teşvik etmek amacıyla düzenlenen konferanslar ve atölye çalışmaları dizisi ISType (İstanbul Type Seminerleri) bu sene 15 – 18 Haziran tarihlerinde gerçekleşiyor.

Sabancı Üniversitesi Karaköy İletişim Merkezi’nde düzenlenecek etkinlik öğrencilere ve profesyonellere fikirlerini paylaşabilecekleri uluslararası bir ortam sunuyor. Sabancı Üniversitesi öğretim üyesi Onur Yazıcıgil ve İzmir Ekonomi Üniversitesi öğretim üyesi Alessandro Segalini tarafından tasarlanan etkinlik bu sene ‘Transmit’ temasını ele alıyor.

Dünyadan birçok uzmanın konuşmacı olarak katılacağı konferans ve atölye çalışmalarında Ellen Lupton, Gerard Unger, Elif Ayiter, Veronika Burian, Laurie Churchman, Dave Crossland, Ivo Gabrovitsch, John Hudson gibi isimler yer alıyor.  

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.