Sütaş’tan üç boyutlu reklam filmi

35 mm çekilen ve özel bir teknikle 3D’ye aktarılan imaj film, Sütaş’ın reklam ajansı Güzel Sanatlar Saatchi & Saatchi tarafından hazırlandı.

14.03.2012 - 00:00 | MediaCat

Sütaş’ın iyiliğin ve doğallığın peşindeki yolculuğunu, “Peşimizden gelin. Sizi iyiliğe, doğal lezzete götürelim” sloganıyla anlatan 2012 imaj filmi, gördüğü yoğun ilginin ardından, şimdi de 3 boyutlu olarak gösterime giriyor. Türkiye reklam tarihi için bir ilk olan 3 boyutlu TV reklam filmi Digiturk’ün 3 D yayın yapan HD kanalında (kanal 399) gösterimde olacak.  

Sütaş çiftliğinin yolunu arayan buzağının başrolde olduğu film, 15 Mart-30 Nisan tarihleri arasında Digiturk’te, Yogi Bear, Pirates of the Caribbean, On Stranger, Drive Angry, Freddie Frogface gibi filmlerden önce yayınlanacak. Reklam filmi ayrıca, 16 Mart – 6 Nisan tarihleri arasında sinemalarda 3 D filmler öncesinde gösterilecek. 

35 mm çekilen ve özel bir teknikle 3D’ye aktarılan imaj film, Sütaş’ın reklam ajansı Güzel Sanatlar Saatchi & Saatchi tarafından hazırlandı.

Çekimleri İstanbul’un farklı mekanlarında üç gün süren filmde rol alan buzağıya, özel bakıcılar ve eğitmenler eşlik etti.  Film çekimleri için Uluslararası Hayvan Danışmanları ve Antrenörleri Derneği’nin (ACTA) kurucu eğitmenleri Roger Farr ve Jillian Clark; çekimden 1 hafta önce Türkiye’ye gelerek gerekli hazırlıkları gerçekleştirdiler.  Filmin yönetmeni Ron Eichhorn, yapım şirketi ise Torpido Film.

KÜNYE
Reklamveren: Sütaş
Reklamveren Temsilcisi: Ergun Ermutlu, Eylem Karakaş
Reklam Ajansı: Güzel Sanatlar / Saatchi & Saatchi
Yaratıcı Grup: Ergin Köylüceli, Cenk Alpsan, Çağrı Oral, Arzu Emre, Ali Can Savaş, Şebnem Ersin, Bora Adalı, Özgür Akpınar, Kerem Kanık
Stratejik Planlama: Spark – Viktor Kuzu, Zeynep Yağcı
Müşteri İlişkileri: Ayşe Evin, Rengin Sözeri, Sedef Türkay
Medya Ajansı: Zenith Medya
Planlama ekibi: Pınar Alagöz, Mine Çetin, Tankut Buda, Cenk Yalçın,
Banu Yıldırım
Kullanılan Mecralar: Televizyon, radyo, internet, sinema
Prodüksiyon: Okan Cezayirli, Neslihan Ateş
Yönetmenler: Ron Eichhorn – Torpido Film
Müzik: Simon and Garfunkel- Boxer
Müzik Düzenleme: Ömer Ahunbay- Jingle House
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.