‘İstanbul Blue Design’ yarışması başlıyor

İlki geçtiğimiz sene düzenlenen 'İstanbul Blue Night' etkinliğine yaklaşık bir ay kala 'İstanbul Blue Design' yarışması ile başlıyor.

20.01.2012 - 00:00 | MediaCat

İlki geçtiğimiz sene düzenlenen ‘İstanbul Blue Night’ etkinliğine yaklaşık bir ay kala ‘İstanbul Blue Design’ yarışması ile başlıyor.

Bir tasarım yarışması olan ‘İstanbul Blue Design’ için İstanbul ve eğlence hayatını yansıtacak, gece hayatının simgesi haline dönüşecek şapka, t-shirt, çanta gibi aksesuarlar tasarlanıyor. 23 Ocak 2012 tarihinde www.istanbulbluedesign.com sitesinde başlayacak olan kayıtlar 05 Şubat tarihine kadar devam edecek.

Arhan Kayar, Demet Müftüoğlu, Ece Sükan ve Derin Sarıyer gibi birbirinden ünlü isimlerin jüri üyeliği yapacağı yarışmanın birincisi iki gün iki gecelik Milano Design Week seyahatinin sahibi olacak.

www.istanbulbluedesign.com sitesi üzerinden gerçekleşecek tasarım yarışmasına kayıtlar 23 Ocak 2012 tarihinde başlıyor.

İstanbul Design Week Koordinatörü Arhan Kayar, Demet Müftüoğlu Eseli, Ece Sükan ve Tasarımcı Derin Sarıyer’in jüri üyeliğini yapacağı İstanbul Blue Design yarışmasında katılımcıların eserleri ‘Yaratıcılık’, ‘Üretilebilirlik’, ‘İşlevsellik’, ‘Gece ve Eğlence Hayatına Uyumluluk’ kriterlerine göre değerlendirilecek.

Yarışmanın birincisi iki gece konaklamalı Milano Design Week seyahati kazanacak.

Detaylı bilgi için: www.istanbulbluedesign.com.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.