Mey İçki’ye yeni pazarlama direktörü

Mey İçki pazarlama direktörlüğü görevine Levent Kömür getirildi.

20.01.2012 - 00:00 | MediaCat

Mey İçki pazarlama direktörlüğü görevine Levent Kömür getirildi.

Daha önce Procter & Gamble’da üst düzey görevlerde bulunan ve en son Integer Group’un İstanbul ofisinin genel müdürlüğünü yürüten Kömür, bundan böyle Mey İçki ve Diageo’nun rakı, viski, votka, cin, likör, rom ve tekila kategorilerinde yer alan markalarının pazarlama faaliyetlerinden sorumlu olacak.

Levent Kömür 1992′de Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünden mezun olduktan sonra aynı yıl Procter & Gamble Türkiye’de Ürün Müdür Yardımcısı olarak çalışmaya başladı. Stratejik Planlamadan Sorumlu Bölgesel Ürün Müdürü sıfatıyla 1999 yılında Brüksel’e tayin olan Kömür, 2001′den itibaren Pazarlama Direktörü olarak devam ettiği bölgesel görevini takiben, 2003 yılında P&G Mısır’da çalışmaya başladı. 2005-2009 yılları arasında Türkiye’ye dönen ve Kumaş Bakım / Ev Bakım ve Bebek Bakım Kategorilerinden Sorumlu Pazarlama Direktörü olarak çalışan Kömür, 2009 yılının başında, P&G’nin Güney ve Doğu Afrika’daki bütün kategori ve markalarından sorumlu Ticari Direktörlüğü görevini üstlendi. Yaklaşık 300 milyon kişilik bir coğrafyayı ve Güney Afrika, Kenya, Tanzanya, Etiyopya, Uganda’yı da içine alan 19 ülkeyi kapsayan bu görevine, iki yıla yakın bir süre devam etti.

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.