MediaCat

Işıltı yok, çamur var

Ford Ranger’dan çamur içinde bir lansman.

Işıltı yok, çamur var

Otomobil markalarının yeni araçlarını pırıl pırıl görüntülerle tanıtması alışılageldik bir tercih olsa da Ford Pro, 2023 model pikabı Ford Ranger için çamur dolu bir yoldan ilerliyor.

Avrupa pazarı için hayata geçirilen AMV BBDO imzalı kampanyada yeni Ford Ranger’ına kirleterek merhaba diyen sürücü, pikapla zorlu araziden geçip tepeye tırmanıyor. Her türden sertliğe maruz kalan araç, filmin sonunda çamurdan görünemez duruma geliyor.

Sadık müşterilerin gerek iş gerek kişisel hayatlarına katkısıyla Ranger’ın Avrupa pikap pazarındaki ikonik konumuna dikkat çeken Ford Pro Pazarlama ve İletişim Müdürü Richard Beard, kampanyanın, Ranger sürücülerinin araçlarını maruz bırakabilecekleri zorlu görevlerden kimilerine ve sürücüyle araç arasındaki bağa kısa bir bakış sunduğunu söylüyor.

Kampanyayı kaleme alan AMV BBDO Kreatifleri David Westland ve Jeremy Tribe ise, “Kitlemiz gösteriş meraklılarının tam karşısında konumlanıyor. Ranger’ı, tıpkı bir kot pantolon gibi, dayanıklı ve sert olduğu için seviyorlar. Ford’la aynı noktada buluşuyoruz ve yönetmen Marcus Söderlund tanıtımı yeni aracı çizip, hırpalayıp, zorlayarak tanıttı” yorumunda bulunuyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.