Ipsos Tüketici Panellerine yeni yönetici

Bayrağı Kıvanç Bilgeman'dan devralan isim belli oldu.

22.02.2018 - 10:53 | MediaCat

Ipsos Tüketici Panellerine yeni yönetici

Ipsos’un İstanbul merkezli global uzmanlık alanı Ipsos Market Measurement bünyesinde faaliyet gösteren Tüketici Panelleri uzmanlık birimini kuruluşundan bu yana yöneten Kıvanç Bilgeman, kariyerine bir süre ara vermek üzere Ipsos‘tan ayrılarak, bayrağı Ahu Şendilmen’e devretti.

Bu atamayla Ipsos’un Türkiye ve diğer ülkelerdeki tüketici panellerinin liderliğini üstlenen Ahu Şendilmen, Ipsos Tüketici Panellerinin küresel genişlemesi sorumluluğuna ek olarak Türkiye’deki tüketici panelleri organizasyonunun da sorumluluğunu üstlenmiş oldu.

ODTÜ İnşaat Mühendisliği mezuniyetinin ardından kariyerine Garanti Bankası’nda bireysel satış yöneticisi olarak başlayan ve ardından hane tüketim paneli ölçümleme hizmetleri sunan HTP’de müdür olarak çalışmalarını sürdüren Ahu Şendilmen HTP’nin Ipsos Türkiye’ye katılmasıyla tüketici panelleri alanındaki çalışmalarını sürdürdü. Ipsos Market Measurement‘ın kuruluşuyla birlikte birimin Orta Doğu, Merkez Asya ve Avrupa bölgelerindeki tüketici panelleri ve yerinde tüketim panellerinin yönetiminde sorumluluk alan Şendilmen, son üç yıldır ETÜDER işbirliğinde gerçekleştirilen Foodservice Monitor hizmetini yönetiyor ve son 10 aydır da Ipsos’un Pakistan’daki tüketici panelleri kurulumuna liderlik ediyordu.

Atama hakkında konuşan Ipsos CEO’su Sidar Gedik şu yorumda bulundu: “Ipsos MM Tüketici Panelleri, Türkiye’de benzeri olmayan köklü bir araştırma hizmeti sunuyor. Bu hizmetlerde oldukça deneyimli olan Ahu’nun başarılı bir lider olarak sahip olduğu yetenek, tecrübe ve yapıcı enerjisi ve aynı zamanda onu destekleyecek olan güçlü Tüketici Panelleri ekibi ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz. Ahu’ya bu yeni görevinde başarılar diliyorum.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.