IPG Mediabrands Türkiye People ile işbirliği açıklandı

People Communications global Initiative networkü ile işbirliğine giderek People Initiative adını aldı.

03.09.2014 - 10:03 | MediaCat

Interpublic Group (NYSE:IPG)’un medya yatırım ayağı olan IPG Mediabrands, Türkiye’nin en önemli medya planlama ve satın alma ajanslarından olan People Communications ile Initiative Network olarak işbirliğine başladıklarını duyurdu.

İşbirliği anlaşmasına göre, People Initiative bağımsız bir ajans olarak hizmet vermeye  devam ederken, Türkiye’de Initiative adının kullanımı ile global ajans tarafından geliştirilen birçok farklı metodoloji ve planlama araçlarının kullanım hakkına sahip olacak.

Bu işbirliği ile People Initiative, IPG Media Brands tarafından geliştirilen programatik satınalma alanında Cadreon,  sosyal medya ölçümleme alanında Socialight gibi kaynakların kullanım hakkını elde edecek, bunlara ek olarak People Initiative’in lokal müşterileri, global olarak 85 ülkede faaliyet gösteren Initiative ofisleri ile çalışabilecek  ve global medya yatırımlarını daha verimli yönetebilecekler.

IPG Mediabrands’in Batı ve Güney Avrupa Başkanı, George Saliaris-Fasseas:  “Bizim için Türkiye’de yeni bir sayfa açılıyor. Türkiye’nin en önemli medya ajanslarından People Communications’la yaptığımız işbirliği çerçevesinde Initiative’ın global müşterilerine Türkiye’deki bilgi ve beceriyi, Initiative araç ve methodlarıyla birleştirip, Türkiye’deki en efektif medya yatırım çözümlerini  sunuyor olacağız. Ayrıca, Türk müşterilerimize global erişim yaratmak ve Initiative Network’un kusursuz hizmetini göstermek için sabırsızlanıyoruz.” dedi.

People Initiative CEO’su Banun Erkıran ise “Dünyanın en büyük networklerinden Initiative’ın bir parçası olmaktan ötürü çok mutluyuz. Birçok faydanın yanısıra, bu işbirliği bize Initiative’ın benzersiz ve değerli, medya araç ve metodlarına erişimimizi sağlayarak müşterilerimize sağladığımız faydaları maksimize etmemiz konusunda bize yardımcı olacak” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.