MediaCat

Interpress’e ödül

Interpress eğitim ve kültür alanında faaliyette bulunan firmalara verdiği destek nedeniyle ‘yılın medya takip ajansı’ dalında Interpress birinciliğe layık bulundu.

Interpress’e ödül

Türkiye Gönüllü Eğitimciler Derneği’nin, eğitim ve kültür alanında çalışmalar yapan kişi, kurum ve kuruluşları teşvik etmek amacıyla verdiği ‘yılın enleri’ ödülleri sahiplerini buldu.

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen ödül töreninde, eğitim ve kültür alanında faaliyette bulunan firmalara verdiği destek nedeniyle ‘yılın medya takip ajansı’ dalında Interpress birinciliğe layık bulundu.

Türkiye Gönüllü Eğitimciler Derneği’nin, Ankara Rixos Otel’de gerçekleştirilen töreninde, yılın medya takip ajansı dalında birinci seçilen Interpress’in ödülünü, Sosyal Hizmetler Eğitim ve Yardım Vakfı Onursal Başkanı Nevin Gökçek’in elinden Interpress Genel Müdürü Ömer Özkan adına Recep Can aldı.

Interpress Medya Takip Merkezi Genel Müdürü Ömer Özkan, ödül töreni ertesinde yaptığı yazılı açıklamada, şirketinin aldığı ödülden duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Türkiye’de 1940 yılından bu yana medya takibi konusunda hizmet veren Interpress’in, sosyal çalışmalar arasında ilk sırada eğitim faaliyetlerinin yer aldığını belirtti. Özkan, 2011 yılı boyunca eğitime destek veren pek çok sektörden farklı firmalara hizmet verdiklerini, bundan sonra da bu faaliyetlere olan desteklerinin artarak devam edeceğini sözlerine ekledi.

 

 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.