Instagram’dan reklamverenler için özel analiz araçları

Sosyal ağ "account insights" "ad insights" ve "ad staging" ismini verdiği yeni araçları duyurdu.

22.08.2014 - 16:43 | Ali Kuru

Instagram'dan reklamverenlere özel analiz araçları

Facebook tarafından satın alındıktan sonra reklamlarla tanışan Instagram, reklamverenler için kampanyalarını optimize etmelerine yarayacak, hedeflerini ve erişimlerini analiz etmelerini sağlayacak üç yeni aracı duyurdu.

Yeni duyurulan araçlardan ilki “account insights”. Facebook’daki sayfa yönetimindeki gibi temel erişim bilgilerine ulaşılmasını sağlayan bu araç sayesinde reklamverenler kurumsal hesaplarının gösterim, erişim ve etkileşim düzeylerini görebilecek.

Instagram "account insights" "ad insights" ve "ad staging" ismini verdiği yeni araçları duyurdu.

“Ad insights” adı verilen ikinci araç ise reklamverenlere Instagram üzerinde yürüttükleri kampanyaların performanslarını ölçümlemekte yardımcı olacak bilgileri sunacak.

Dün duyurusu yapılan son araç olan “ad staging” ise reklamverenlerin ve kreatif ajansların Instagram’da yürütülecek kampanyanın görselleri üzerinde birlikte çalışabilmesinin ve kampanya hareketlerinin ortak yönetiminin önünü açacak.

Instagram "account insights" "ad insights" ve "ad staging" ismini verdiği yeni araçları duyurdu.

Geliştirme sürecinde reklamverenler ve ajanslarla birlikte çalıştıklarını söyleyen Instagram, araçların dün itibarıyla büyük küçük tüm reklamverenlerin hizmetinde olduğunu söylüyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.