MediaCat

Twitter kullanıcıları Fox TV’nin dizilerine odaklandı

Kiraz ve Mevsimi ve Kocamın Ailesi sosyal medyanın en popüler yapımları oldu.

Twitter kullanıcıları Fox TV’nin dizilerine odaklandı

Kiraz Mevsimi yayın gününün öncesindeki tekrarı ile ısınma turuna çıkan sosyal TV izleyicilerinden aldığı destek ile Perşembe gününü birinci sırada kapattı. İzleyiciler Mete ve Ayaz’ın arasındaki ilişkiyi tartışırken bir yandan da bir araya gelerek dizilerine belirledikleri etiketler üzerinden destek verdiler. Sosyal TV izleyicileri gün boyu en çok #yazaşkı, #öyaz, #kmailesi, #kirazmevsimiaşkı, #öyazli, #ozgegurel, #bugüngünlerdenkirazmevsimi, #kirazcanlar, #nw, #öyayaşkı, #yazaskı, #bukalpbenim, #yazaşkım etiketlerini kullandı.

Kiraz ve Mevsimi ve Kocamın Ailesi sosyal medyanın en popüler yapımları oldu.

Fox TV‘nin sevilen yaz dizilerinden bir diğeri olan Kocamın Ailesi, sosyal TV reytinglerinde yayın gününde ikinci oldu. Bölüm boyunca farklı birçok duyguyu yaşadığını dile getiren izleyicilerden bir de Fatih ve Miray ilişkisinin üstüne gidilmesi, yeni sezonda genç izleyicilerin bu şekilde kazanılabileceği ile ilgili öneriler geldi.

Yeni sezon öncesi dizilerine destek vermek için klavyelerinin başına geçen Medcezir hayranları Cuma günü yayınlanacak sezon tanıtımı ve yeni sezon için duygu ve düşüncelerini paylaştı. Dizi 1.815 izleyiciden aldığı toplam 2.189 tweet ile yayılımda 7.313.979 izleyicinin Twitter akışına ulaşarak günü üçüncü sırada kapattı.

Görselin üzerine tıklayarak yüksek çözünürlüklü versiyonuna ulaşabilirsiniz.

Kiraz ve Mevsimi ve Kocamın Ailesi sosyal medyanın en popüler yapımları oldu.

* Bu analiz, özel bir filtreleme metodolojisi kullanılarak Kimola Analytics tarafından 21 Ağustos 2014 gününün Twitter verileri üzerinden oluşturulmuştur. Analiz içinde geçen kullanıcı paylaşımları gerçek olup, Kimola ve çalışanlarının kişisel görüşlerini yansıtmaz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.