MediaCat

Insider’da üst düzey atama

Insider’da CPCO (Chief People & Culture Officer) olarak görev alacak isim belli oldu.

Insider’da üst düzey atama

Son aldığı yatırımla Türkiye’nin yazılım alanındaki ilk unicorn’u olma başarısını elde eden ve 26 ülkede global olarak faaliyetlerini sürdüren Insider’da CPCO (Chief People & Culture Officer) rolüne Sevil Kayaş Yılmaz atandı.

İstanbul Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Sevil Kayaş Yılmaz, yüksek lisansını Marmara Üniversitesi’nde insan kaynakları yönetimi ve gelişimi üzerine yaptı. Kariyerine Akkök Holding’te başlayan, PepsiCo’da devam eden ve son olarak Vodafone Türkiye’de yetenek stratejisi ve gelişimi direktörü olarak görev alan Kayaş Yılmaz, burada yeni yeteneklerin organizasyona kazandırılması, ihtiyaç duyulan becerilerin geliştirilmesi, yetenek yönetimi stratejisinin hayata geçirilmesi ve yeni çalışma modellerinin güçlü bir çalışan deneyimi odağında tekrar tasarlanması konularına liderlik etti. Ayrıca şirketin çeşitlilik ve kapsayıcılık ajandasını yürüttü.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.