MediaCat

İlkler özeldir

Gillette yeni reklamında trans bir gencin ilk traş deneyimini ekrana taşıyor.

İlkler özeldir

Ağustos 2018’de lansmanını gerçekleştirdiği yeni kampanyasıyla 30 yıllık “Best a man can get” sloganına farklı bir bakış açısı getiren P&G markası Gillette, #MeToo döneminde “iyi adamlığı” yeniden tanımladığı iletişim çalışması nedeniyle sosyal medyayı kutuplaştıran bir tartışmanın fitili ateşlemişti.

Kimilerince beğenilen kimilerince ise markayı boykot etmeye varacak kadar ciddi bir şekilde eleştirilen kampanyanın ardından bu kez marka, #MyBestSelf kampanyasıyla herkesin gönlünü fethetmeyi başarmış gözüküyor.

Toronto, Kanada’da yaşayan trans genç Samson Bonkeabantu Brown’ın evine konuk olarak Samson’ın ilk traş deneyimini kendisinden dinleyen markanın yeni reklam filmi First Shave, bir baba ile oğulun müşterek deneyimi aracılığıyla kapsayıcı bir toplumsal cinsiyet temsiliyeti için kendi adına bir ilk adım atıyor. Film, reklam ajansı Grey Kanada imzası taşıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.