MediaCat

Terapist yorumu eşliğinde de izlenebilen dizi: İlk ve Son

BluTV’nin orijinal yerli dizisi İlk ve Son, izleyiciyle terapist-yorum seçeneğiyle buluşuyor.

Terapist yorumu eşliğinde de izlenebilen dizi: İlk ve Son

Başrollerini Özge Özpirinççi ve Salih Bademci’nin paylaştığı, BluTV’nin ilk iç yapım dizisi İlk ve Son, dün yayınlanan ilk üç bölümüyle seyirciyle buluştu. 10 yıllık bir ilişkiyi konu alan dizinin sıradışı bir özelliği ise yerleştirilen ikinci bir ses kanalı sayesinde bir terapistin yorumları eşliğinde izleme olanağı sunması.

İlk ve Son’un Terapist-Yorum özelliği BluTV’nin internet sitesi üzerinden kullanılabiliyor. Psikolog Eren Yüksel’in yorumlarının Tiyatro Sanatçısı Ali Rıza Kubilay tarafından seslendirildiği proje BluTV pazarlama ekibi ve PunchBBDO tarafından birlikte hayata geçirildi.

BluTV CMO’su Merve Naz Atmaca, projeyi, “BluTV olarak içeriklerimizi izleyenlerle buluştururken onlara farklı bir deneyim sunmayı, yaşatmayı seviyoruz. Özellikle ilk iç yapımımız olan İlk ve Son için mutlaka bir farklılık gerekiyordu. PunchBBDO ile ortaya çıkan bu harika fikri hayata geçirmek için hemen kolları sıvadık. Sonuçlar ise tahminimizden çok daha güzel gidiyor. Bu işin sektöre de bir örnek olacağını ve bu tarz platform içi uygulamaların izleyici deneyimiyle fark yaratacağını umuyoruz” sözleriyle değerlendirdi.

PunchBBDO Ajans Başkanı Musa Paça ise “İlk ve Son için yaptığımız bu iş bir ilk. İçerik tüketmek yerine, içerikle etkileşime geçmenin yepyeni bir yolu. BluTV ile beraber yaptığımız ilginç işlerinse kesinlikle sonu değil” dedi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.