MediaCat

Eforsuz iyilik için

EDF’ten sıfır karbon ayak izine sahip elektrikli şarj çözümünü tanıtan yaratıcı reklam kampanyası.

Eforsuz iyilik için

Havas Londra’nın İngiltere merkezli enerji şirketi EDF için hazırladığı yeni reklam kampanyası, benzerlerinin aksine hareket halindeki araçları değil, bir gece yarısı şarj ünitelerinde dinlenenleri ekrana getiriyor. Havas’ın EDF’le ilk çalışmasına da eşlik eden Richard M. Sherman’ın Busy Doing Nothing şarkısının dingin bir koro versiyonu ise arka planda sahnelere anlam katıyor.

EDF Marka ve Pazarlama Müdürü Diana Bowden yaptığı açıklamada, “Ülke genelindeki tüketicilerin iklim değişikliği konusunda harekete geçmenin aciliyetini giderek daha fazla anladıkları bir zamanda bu kampanyayı başlatmaktan heyecan duyuyoruz. İngiltere’nin en büyük sıfır karbonlu elektrik üreticisi olan EDF, İngiltere’nin 2050 yılına kadar net sıfıra ulaşmasına yardımcı olmaya ve insanların elektrikli araçlara geçişini kolaylaştırmaya kararlı. Elektrikli otomobil tarifemizle müşterilerimiz, uyurken 5 sterlinden az bir ücretle depolarını doldurabilir. Bu kampanyayla, EDF müşterisiyseniz gezegen için iyi bir şey yapmanın cebiniz için de iyi olabileceğini göstermek istedik” dedi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.