MediaCat

İkna ustası olmanın yolları

Dr. Christophe Morin ve Patrick Renvoise imzalı Beyindeki İkna Kodu, ikna ustası olmanın yollarını gösteriyor.

İkna ustası olmanın yolları

Tüketicinin satın alma alışkanlıklarını nasıl etkilersiniz? Müşterinizi ürününüzü almaya ikna etmek için doğru yolu mu izliyorsunuz? Dr. Christophe Morin ve Patrick Renvoise nörobilim, medya psikolojisi ve davranış ekonomisi alanlarındaki en yeni araştırmalara dayalı ilk kapsamlı ikna modelini, Beyindeki İkna Kodu kitabında okurlarla paylaşıyor.

Bireylerin günlük hayatlarında karşılarındakilerle sürekli uzlaşmaya çalışarak, insanları bir şeylere ikna etmeye çalıştığını söyleyen Dr. Christophe Morin ve Patrick Renvoise’in siz okurlara bir sorusu var: “Bu çabaların beyindeki ikna butonunu tetikleyip tetiklemediğini biliyor musunuz?”

“Bu kitap, insanları ikna etmeye yönelik çabalarınızın çoğunun beynin işleyişine uygun olmadığını gösterecek” diyen ikili, kitabın amacını mesajlarınızı beyin dostu hale getirmeye yönelik en yeni ikna bilimi tekniklerini kullanmanıza yardımcı olmak olarak tanımlıyor. Maltepe Üniversitesi Kitapları’ndan çıkan Beyindeki İkna Kodu, siz okurları kafanızdaki pek çok soru işaretini aydınlatmaya davet ediyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.