MediaCat

Eski eşyalara yeni amaçlar

IKEA Kanada’dan eski eşyalara yeni varoluş sebepleri tayin eden kampanya.

Eski eşyalara yeni amaçlar

IKEA, sürdürülebilirliğe olan bağlılığını şirket içi vaatlerinin ötesine geçiren yeni bir kampanyaya imza attı. Müşterilerini artık kullanmadıkları IKEA ürünlerini farklı amaçlarla yeniden değerlendirmeye teşvik etmek amacıyla Repurposeful Instructions projesini tanıtan marka, fikrini kreatif ajansı Rethink ile hayata geçirdiği yeni reklam kampanyasıyla dünya çapında duyurmaya çalışıyor.

IKEA Kanada tarafından başlatılan kampanya, IKEA müşterilerine eski ürünlerine nasıl ikinci bir şans verebileceklerini 12 yeni montaj kılavuzuyla anlatıyor. Ücretsiz olarak indirilebilen kılavuzlar, ikonik FRAKTA alışveriş çantalarıyla bir asma bahçe inşa etmekten, IVAR dolabı şaşırtıcı derecede kullanışlı bir arı kovanına dönüştürmeye kadar birçok yaratıcı çözümü içeriyor.

IKEA Kanada Pazarlama İletişimi Uzmanı Ami Warrington projeye dair, “İnsanların günlük yaşamlarında gerçekleştirebilecekleri küçük, sürdürülebilir eylemlerin gücüne gerçekten inanıyoruz. IKEA olarak, 2030 yılına kadar tamamen döngüsel bir işletme haline gelmenin yanı sıra, müşterilerimiz ve iş arkadaşlarımızın kolay ve ilham verici yollarla daha sürdürülebilir bir yaşam sürmeleri için bu ve benzeri pek çok küçük değişiklik yapmalarına yardımcı olmaya kararlıyız” açıklamasında bulunuyor.

Kılavuzların tamamına buradan göz atabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.