MediaCat

Mavi çanta 30 yaşında

Ikea’dan Frakta için 30’uncu yaş günü kutlaması.

Mavi çanta 30 yaşında

Geçtiğimiz haftalarda Balenciaga tarafından deri versiyonunun satışa sunulması gündemde olan, Ikea’nın alışveriş çantası Frakta, karşımıza bu kez 30’uncu yaş gününe özel hazırlanan bir reklam filmi ile çıkıyor.

Şekliyle, fonksiyonlarıyla ve düşük fiyatıyla Ikea’nın “demokratik tasarım” felsefesini en iyi şekilde yansıtan Frakta, her şeyi taşıyabilmek için tasarlanan bir ürün. Öyle ki, Frakta’nın kudretinin anlaşılması için 50 kiloluk birisi çantanın içerisine oturtuluyor; Frakta onu da taşıyor ve yine kazanan tarafta yer alıyor.

30’uncu yaş günü kapsamında hazırlanan reklam filminde Frakta bir anlamda Dünya’da bir yolculuğa çıkıyor ve hepimizin hayatına nasıl dokunduğu da  gözler önüne serilmiş oluyor.

30 yıllık birlikteliklerini, hazırladığı reklam filmiyle kutlayan Ikea, “Bu sade plastik parçası aslında düşündüğünüzden çok daha fazlası. Çünkü Frakta, bizim inandığımız her şeyin, felsefemizin, kalitemizin simgesi.” sözleriyle Frakta’nın Ikea felsefesinin bir simgesi olduğunu açıklıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.