Neden mi koşmalısın?

Sorunun yanıtını, Rafineri'nin kaleminden süzülen 17. !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali filmi veriyor.

30.01.2018 - 17:27 | Tuğba Özögretmen

Neden mi koşmalısın?

17. !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali’nin başlamasına günler kaldı. Rafineri ise bu heyecana ortak olarak, festivalin gelişini bir reklam filmiyle taçlandırdı. Filmde; hayattaki önemli, önemsiz, ufak, büyük, bilinmedik ve hayret uyandıran pek çok detayı hatırlarken, tek bir mesaja odaklanıyoruz: Koşmaya devam et, çünkü hayat var!

!f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali bu yıl, İş Bankası Maximum Kart’ın altıncı kez ana partnerliğinde ve CGV Mars Cinema Group ortaklığında 15-25 Şubat’ta İstanbul’da, 1-4 Mart’ta İzmir ve Ankara’da sinemaseverlerle buluşacak.

Yaratıcı yönetmenliğini Ayşe Bali’nin üstlendiği, yaratıcı ekibinde Sezer Üstüngel ve Resul Geniş’in olduğu; Gözde Aldinç Atamer, Seren Toktamış, Şafak Serter, Can Önder ve Hüseyin Sert’in yer aldıkları Rafineri ekibi tarafından hayata geçirilen !f 2018 reklam filminin seslendirilmesi oyuncu Rıza Kocaoğlu tarafından yapıldı.

KÜNYE

  • Reklamveren: !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali
  • Reklam Ajansı: Rafineri

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.