İDA’nın yeni yönetim kurulu belli oldu

İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği'nin yeni yönetim kurulu başkanı Ergun Gümrah.

03.11.2016 - 10:56 | MediaCat

İDA'nın yeni yönetim kurulu belli oldu

Uluslararası İletişim Danışmanlığı Organizasyonu’nun Türkiye kanadı İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği (İDA), 31 Ekim Pazartesi günü gerçekleştirilen olağan genel kurulunda yeni yönetim kurulunu seçti.

İki yıl boyunca görev alacak yeni yönetim kurulu, denetim kurulu, danışma kurulu ve etik kurulu üyelerinin belirlendiği genel kurulda İDA Yönetim Kurulu Başkanı Ergun Gümrah olurken kurulun asil üyeleri Emine Çubukçu (Ogilvy PR), Esra Şengülen Ünsür (Artı İletişim Yönetimi), Özge Uzun (Lobby İletişim ve Etkinlik Yönetimi) ve Mustafa Kaya (Lorbi PR) olarak belirlendi. Yönetim kurulu yedek üyeleriyse şu isimlerden oluşuyor: Ufuk Çarşıbaşı (Communication Partner), Berna Sağlam (BernayLaFem), Halim Tansuğ (L’Appart PR), Tülay Şamcı (Guide İletişim) ve Nedim Özkan (İz İletişim).

6. Dönem Kurulu’na tüm üyeler adına teşekkür eden yeni İDA Yönetim Kurulu Başkanı Ergun Gümrah, İDA’nın önümüzdeki dönem planlarını açıkladı: “Geçmiş dönemde yapılan başarılı işlerimizden ilham alarak yeni projeler için adımlar atacağız. Bu adımların başında; İDA’nın yeni üyelerle büyümesini sağlamak, rekabet avantajı yaratmak için bilgi üretimi ve üniversite işbirliklerini artırmak ile çalışanlarımızı projelere yönlendirerek Genç İDA’yı oluşturmak yer alıyor. Bunun yanı sıra halihazırda uluslararası alanda pek çok faaliyet yürüten derneğimize Türkiye ön adını alarak, global arenadaki etkinliklerimizde ülke ismimizle var olabilmeyi hedeflemekteyiz.”

Genel kuruldan çıkan karara göre göre İDA’nın yeni denetleme kurulu üyeleri Arın Saydam (Bersay İletişim), Barlas Çevikus (Contact Plus), Barika Göncü (BG İletişim) olurken; etik kurulu üyeleri Melek Manisalı (M3 PR), Serhat Özkütükçü (Denove PR) ve Gonca Karakaş (Effect) oldu.

İDA’nın kuruluşundan bugüne kadar başkanlık görevini üstlenen Meral Saçkan (MPR)’ın yanı sıra Necla Zarakol (Zarakol), Cengiz Turhan (Grup7), Figen İsbir (Excel İletişim), Cem İlhan (Tribeca) ve Işıl Arıdağ (Ünite) ise toplantı neticesinde danışma kurulu üyeleri olarak belirlendi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.