İDA’dan etik üzerine bir konferans

Konferans 11 Eylül tarihinde santralistanbul'da düzenlenecek.

27.08.2019 - 14:27 | MediaCat

Marka ve Etkileşim Kampı katılımcılarını bekliyor

İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği (İDA), Uluslararası İletişim Danışmanlığı Organizasyonu (ICCO) ve İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler Bölümü işbirliğiyle; siyasette, medyada, kurumlarda ve marka iletişiminde etik üzerine tartışma ortamı sunacak bir konferans düzenliyor. Herkese açık olan ve katılımın ücretsiz olduğu konferans, 11 Eylül tarihinde İstanbul Bilgi Üniversitesi santralistanbul Kampüsü’nde gerçekleştirilecek.

Ahu Özyurt moderatörlüğünde gerçekleşecek konferansa ICCO CEO’su Francis Ingham ve Finlandiya Etik Konseyi Temsilcisi Sari Liia Tonttil de konuşmacı olarak katılacak. Konferansta İDA Yönetim Kurulu Başkanı Esra Şengülen Ünsür, İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Halil Nalçaoğlu, Medya Ombudsmanı Faruk Bildirici, Siyasal İletişim Uzmanı Dr. Gülfem Saydan Sanver ve İstanbul Barosu Başkan Yardımcısı Nazan Moroğlu da konuşmalarıyla yer alacak.

Programla ilgili detaylı bilgiye Ida.org.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.