MediaCat

Hayatınızı değiştirecek bir kitap

IKEA’nın yeni kataloğu, yaşama ve yaşam alanlarına dair önemli bilgiler içeriyor.

Hayatınızı değiştirecek bir kitap

Meşhur kataloğunun 2020 edisyonunu sevenleriyle buluşturan IKEA, güzel haberi duyurmak için geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da eğlenceli bir reklam filmi hazırladı.

Ali adındaki yitik bir adamın hayatının IKEA’nın yeni kataloğu sayesinde nasıl değiştiğini anlatan bir buçuk dakikalık reklam filmi Dubaili reklam ajansı Memac Ogilvy’nin imzasını taşıyor.

IKEA’nın Birleşik Arap Emirlikleri, Mısır ve Katar pazarları için hazırladığı reklam filmi, markanın uluslararası ölçekte gerçekleşen katalog tanıtımının yalnızca bir ayağını teşkil ediyor. Başka ülkelerde de farklı reklam çalışmalarıyla gelişi duyurulan yeni IKEA kataloğu için hazırlanan bir kampanya da halihazırda Danimarka sokaklarında devam ediyor.

2020 itibarıyla meşhur IKEA kataloğunu yalnızca dijital olarak yayınlayacağını duyuran IKEA Danimarka’nın açıkhava kampanyası Hjaltelin Stahl imzası taşıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.