MediaCat

İçinizdeki at serbest kaldığında

İsveçli at yarışı markası ATG’den gizli atları hayata salan kampanya.

Kaldırımda karşıya geçmek için yeşil ışığın yanmasını beklediğiniz sırada diğer tüm yayaların yarıştaymış gibi hazırlandığını düşünün. Bir yabancıdan gelen kişneme benzeri ses ve bir diğerinin düştüğü yerden bir türlü kalkamaması şaşkınlığınızı daha da artırıyor. Bu daha başlangıç ve dört nala salınan daha çok atla karşılaşacaksınız.

İsveçli at yarışı organizasyonu ATG’nin yılda ortalama 1,5 milyon oyuncunun katıldığı haftalık koşu oyunu V75’in Åkestam Holst imzalı reklam kampanyası, sıradan insanların içlerindeki atları dizginleyemeyip serbest bırakmalarını ekrana taşıyor. Yolda, ofiste, otobüste hatta boks ringinde türlü insanların atlaştığı filmin yönetmenliğini Fredrik Bond üstleniyor.

Kampanyanın kreatifleri Jesper Holst ve Mark Ardelius, “İsveçliler kontrollü gibi görülebilir ama bu V75 severler için her zaman doğru olmuyor. Büyük bir yarış sırasında izleyin bizi. Atlar hayvani içgüdülerimize hitap ediyor” yorumunda bulunuyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.