MediaCat

İçerik üreticilerine özel platform: InClub

Boyner, içerik üreticilerine avantajlar sunan yeni platformu InClub’ı hayata geçirdi.

Boyner, içerik üreticilerine özel yeni platformu “InClub”ı kullanıma sundu. InClub, içerik üreticilerinin boyner.com.tr üzerinden kendilerine özel koleksiyonlar oluşturarak takipçilerine önerebilmelerini, özel kampanyalarla içerik üretebilmelerini ve performanslarını anlık olarak takip edebilmelerini sağlıyor.

InClub ile influencer pazarlamasının acı noktalarına çözüm sunduklarını belirten Boyner Büyük Mağazacılık Pazarlama ve Marka Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Nurçin Koçoğlu, “Hem fiziksel mağazalarımızda hem de online alışveriş platformumuzda Boyner filtresinden geçirerek bir araya getirdiğimiz yüzlerce markayı yaşam tarzı ile sunuyoruz. Dijitalden fiziksele uçtan uca bir keşif yolculuğu olarak tasarladığımız bu müşteri deneyiminde dijital içerik üreticileri önemli bir role sahip. Bu yolculukta yanımızda olan içerik üreticilerinin deneyimini iyileştirmeye, işbirliğimizi bir üst boyuta taşımaya, özgürce üretebilmeleri için onlara alan açmaya odaklandık ve tamamen Boyner’e özel InClub platformunu hayata geçirdik. InClub kolayca içerik üretilmesini sağlayan, üretilen içeriklerin ödüllendirilmesini önemseyen ve performans takibi yapılabilen oldukça keyifli bir platform oldu. InClub’a dahil olan tüm içerik üreticilerinin uygulamayı daha yakından tanımaları için önümüzdeki dönemde farklı eğitimlerimiz ve sürprizlerimiz de olacak” dedi.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.