IBM’in ev sahipliğinde, Türkiye’nin yol haritası çiziliyor

IBM, küresel değişimle birlikte giderek daha 'akıllı' bir hale gelen dünyada, önümüzdeki yıllarda çalışma yaşamını şekillendirecek...

20.05.2009 - 10:57 | MediaCat

IBM, küresel değişimle birlikte giderek daha ‘akıllı’ bir hale gelen dünyada, önümüzdeki yıllarda çalışma yaşamını şekillendirecek ‘Smarter Planet – Akıllı Dünya’ kavramını ülkelerin gündemine taşıyor. IBM’in bu amaçla düzenleyeceği ‘The New Way of Thinking – Düşünmenin Yeni Yolu’ başlıklı ‘İş Liderleri Forumu’, 4 Haziran 2009 Perşembe günü Four Seasons Bosphorus otelinde gerçekleştirilecek. Toplantıda, Türk iş dünyasının liderleri ve kamu yetkililerinin katılımıyla “akıllı” dünyanın dinamikleri belirlenecek, bu dünyadaki fırsatlardan faydalanmak için Türkiye’nin izlemesi gereken yol haritası çizilecek.

Türkiye’nin önde gelen fikir öncülerinin katılacağı ve IBM Türk Genel Müdürü Eray Yüksek’in açılış konuşmasını yapacağı toplantıda; IBM’in, enerjiden trafiğe, gıdadan bankacılığa, perakendeden kamu hizmetlerine, sağlıktan suyun etkili kullanımına dek her alanda verimlilik temelli çalışmalarından söz edilecek. Toplantıya katılan, 18 ülkeyi yöneten IBM Central Eastern Europe Genel Müdürü Marcelo Lema, “İş Dünyasının Gelecek Planlarını Oluşturmasında Önemli Rol Oynayacak Yeni Yaklaşımlar” konulu bir sunum yapacak.

BusinessWeek Londra Bürosu Şefi Stanley Reed ve BusinessWeek Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Serdar Turan ise “Gelişmekte Olan Pazarlar ve Türkiye” başlıklı bir konuşma yapacak. Ardından, IBM Türk Genel Müdürü Eray Yüksek ve BusinessWeek Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Serdar Turan’ın moderatörlüğünü yapacağı, “Akıllı Dünyada Türkiye’nin Rolü” adlı oturum düzenlenecek. Türkiye’nin “akıllı” dünyadaki fırsatlardan faydalanabilmesi için izlemesi gerektiği yolun tartışılacağı oturuma; WWF Türkiye Başkanı Akın Öngör, Türkiye Yatırım, Destek ve Tanıtım Ajansı Başkanı Alpaslan Korkmaz, Garanti Bankası Genel Müdürü Ergun Özen, Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Lale Saral Develioğlu, Reklamcı Serdar Erener ve Sabancı Holding Risk Yönetimi Direktörü Tamer Saka katılacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.