Orkid’den genç kızları buluşturan canlı, heyecanlı ve keyif dolu yepyeni bir adres

Genç kızların ve kadınların özel günlerinde hep yanında olan Orkid, kizlararasinda.com ile sağlıklı, mutlu ve eğlenceli bir hayatın kapılarını aralıyor...

20.05.2009 - 11:18 | MediaCat

Genç kızların ve kadınların özel günlerinde hep yanında olan Orkid, kizlararasinda.com ile sağlıklı, mutlu ve eğlenceli bir hayatın kapılarını aralıyor; güzellik sırları, ilişkiler hakkında ipuçları, eğlenceli oyunlar, testler ve yarışmaların yer aldığı sitede genç kızları buluşturuyor.

“Ve Berkecan etek giydi!”

Genç kızların yeni buluşma adresi olan kizlararasinda.com, “Kız olmanın nesi güzel?” slogan yarışması ile kızlar arasındaki dayanışmayı ortaya çıkardı.

Sitenin eğlenceli karakteri Berkecan ile genç kızlar iddiaya girdi; Berkecan, “Kız olmanın 50 güzel yanı bile yoktur. Varsa sizi sinemaya götürürüm” dedi. Kızlardan ise, “Biz sana 50 değil, 50 bin güzel neden buluruz! İddiayı kaybedersen etek giyer dolaşırsın” yanıtı geldi.

Genç kızlardan gelen slogan sayısı kısa sürede 50 bini aştı, şu anda 194.000 olan slogan sayısı Berkecan’a, iddiayı kaybettirip etek giydirdi. Genç kızların imzasını taşıyan sloganlar, yaratıcılıkta sınır tanımıyor ve kız olmanın güzel yanlarını esprili bir dille anlatıyor. Kızlar sloganları ile erkeklere de mesaj göndermeyi ihmal etmiyor!

Kızlardan gelen sloganlardan bazıları:

Alışverişin tadını çıkarmayı bilmek genetik yeteneğimiz…

Erkekleri bile biz doğuruyoruz…

Duygularımızı belli etmekten korkmayız; doya doya gülebilir hıçkıra hıçkıra ağlayabiliriz…

Saçlarımızı dilediğimiz renge boyama özgürlüğümüz var…

Önceliği hep biz alırız, Titanik gibi batan bir gemiden bile ilk biz kurtarıldık…

Kız olmak çok güzel, çünkü annelik duygusunu biz tadıyoruz!

Siteyi 470 bin genç kız ziyaret etti

kizlararasinda.com’da genç kızlar arkadaşlarıyla buluşup özgürce sohbet etmenin tadına varıyor. kizlararasinda.com; Vücudunuz ve Güzellik, İlişkiler, Cafe Kızlar Arasında, Eğlence (Oyunlar, Müzik, Testler) ve Güncel (Haberler, Burçlar, Ayın Ünlüsü) bölümleriyle genç kızlara rehber oluyor. Burçlarla ilgili günlük yorumlardan ünlülerin bilinmeyen yönlerine, ilişki testlerinden eğlenceli oyunlara kadar genç kızlara her anı keyifli geçirmek için fırsatlar sunan sitenin ziyaretçi sayısı hızla artıyor. 77 bin kayıtlı üyesi olan siteyi bu güne dek 470 bin kişi ziyaret etti.

“Bilge” sorularınızı yanıtlıyor

Genç kızların her zaman yanında olan Orkid, kizlararasinda.com ile genç kızları yeni bir sırdaş ile buluşturdu. Genç kızların sırdaşı Bilge, tüm soruları uzman danışmanlar yardımı ile yanıtlıyor. Merak ettiklerini çekinmeden Bilge’ye soran kızlar, en kısa sürede sorularına yanıt alıyor.

MTV ödüllü Emre Aydın’dan kızlara özel…

Kısa zamanda genç kızlar tarafından en önemli buluşma adreslerinden biri haline gelen kizlararasinda.com, ziyaretçileri için her ay bir ünlüyü ağırlıyor. Sitenin Mayıs ayı konuğu ise, MTV Avrupa Müzik Ödülleri gecesinde, geçen yıl Avrupa’nın En İyi Sanatçısı ödülünü alan Emre Aydın… Afili Yalnızlık, Git adlı şarkılarıyla çıkış yapan Emre Aydın’ın müzik çalışmalarından aşk hayatına kadar hayranlarının merak ettiği tüm ayrıntılar kizlararasinda.com’da…

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.