One Love heyecanı One Touch ile başladı

Dünyanın öncü cep telefonu üreticisi Samsung Electronics, bu yıl ikinci kez Efes Pilsen One Love Festival’in sponsoru oluyor...

20.05.2009 - 10:45 | MediaCat

Dünyanın öncü cep telefonu üreticisi Samsung Electronics, bu yıl ikinci kez Efes Pilsen One Love Festival’in sponsoru oluyor. Samsung, OneLove OneTouch diyerek, yeni nesil dokunmatik telefon serisi ile festival katılımcılarına birbirinden eğlenceli aktiviteler hazırlıyor. Samsung’un Efes Pilsen One Love Festival 8 için özel olarak hazırladığı oneloveonetouch.com web sitesi 15 Mayıs tarihinde online oldu. Festival heyecanını önceden yaşatmayı hedefleyen web sitesinde çeşitli yarışmalar, sürpriz hediyeler ve festival hakkında güncel bilgiler katılımcılar ile buluşacak. oneloveonetouch.com’da başlayıp, festival alanına da taşınacak yarışmaların ödülleri arasında; Samsung Ultra Touch, i8910HD, Beat DJ ve STAR cep telefonları, Efes Pilsen One Love Festival biletleri, televizyona çıkma fırsatı ve -en önemlisi- sanatçılarla tanışma şansı var.

İlk yarışma AirStar

SAMSUNG, içindeki yıldızı gün ışığına çıkarmak için sabırsızlananlar için yepyeni bir yarışmayla karşınızda. AirStar, adını ‘Air Guitar’dan yani enstrüman olmadığı halde gitar çalıyormuş gibi yapmaktan alıyor. Ancak AirStar’da herhangi bir enstrüman ya da müzik türü kısıtlaması yok. Yarışmacılar, darbukadan davula kadar istedikleri her enstrüman ile AirStar şovunu sergileyebiliyor. Önemli olan yarışmacının kendine güveni, karizması ve mimikleri.

15 Mayıs’tan itibaren performans videolarını oneloveonetouch.com adresinde yayınlayanları muhteşem ödüller bekliyor olacak. 4 hafta sürecek AirStar’da haftanın en çok puan alan yarışmacıları, birer Samsung I8910 HD, en çok görüntülenen üç videonun sahibi ise birer Samsung Beat DJ kazanma şansını yakalayacak. Ayrıca isteyen katılımcılar, Dream TV ekranlarında ve Efes Pilsen One Love Festival’inde performanslarını sergileme şansı bulacaklar.

Birbirinden renkli ve heyecanlı yarışmalar

oneloveonetouch.com’un ikinci yarışması Wannabe Star da oldukça renkli bir yarışma. Katılımcılar; gerek saçları, makyajları gerekse kıyafetleriyle hayal ettikleri bir sanatçının kılığına girip, fotoğraflarını çekiyorlar. Siteye yüklenen fotoğraflardan en çok oy alan festivalin STAR’ı oluyor ve ödülleri kapıyor. Ayrıca, fotoğraflar gün boyu Samsung standında ziyaretçilerle paylaşılıyor.

oneloveonetouch.com’un son yarışması ise Touch the Star. Yarışmacılar, Efes Pilsen One Love Festival 8’de sahne alan sanatçılarla tanışabilmek için ikna kabiliyetlerini kullanıyorlar. En çok dokunmayı istediği sanatçıyı ve neden dokunmak istediği ile ilgili sebepleri metin halinde siteye yükleyen ve en çok oyu alan şanslı katılımcı hem istediği sanatçıya dokunma hem de Samsung Star cep telefonu kazanma şansını yakalayacak.

Efes Pilsen One Love Festival 8 heyacanını şimdiden yaşamaya başlamak için www.oneloveonetouch.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.