IAB Türkiye ve Boğaziçi Üniversitesi’nden dijitale davet

Akbank UniChallenge+ Dijital Öğrenci İşleri Eğitim Kampı için son başvuru tarihi 29 Mayıs.

04.05.2018 - 12:11 | MediaCat

Boğaziçi Marka Zirvesi için geri sayım başladı

Dünyada 47 ülkede dijital pazarlama iletişiminin gelişimi için faaliyet gösteren IAB’nin Türkiye ofisi tarafından ilk olarak geçtiğimiz yıl düzenlenen UniChallange + Dijital Öğrenci İşleri Eğitim Kampı, bu yıl Akbank’ın ana sponsorluğunda ve yine Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nin desteğiyle 25 Haziran – 6 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Üniversitelerin üçüncü ve dördüncü sınıflarında okumakta olan ya da yeni mezun olmuş öğrencilerin, dijitali, sektörün uzman isimleriyle öğrenecekleri eğitim, katılımcılarını Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü’nde ağırlayacak.

Eğlenerek öğenme kavramıyla hazırlanan iki haftalık programda katılımcı öğrenciler, dijitaldeki kariyer imkânlarına nasıl gidileceğinin yanıtını alacak. Öğrenciler, eğitim süresince dijital dünyayı daha yakından tanıma fırsatı bulmalarının yanı sıra, başarılı markaların öykülerini de ajans ve reklamverenlerden dinleyecek. Akbank’ın vereceği gerçek bir brief için beşer kişilik gruplar halinde, mentorlarıyla birlikte proje geliştirecek olan öğrenciler, aralarında balık tutmanın bile bulunduğu çeşitli aktivitelerde de bulunacak.

12 gün sürecek olan eğitim kampında ilk üçe giren ekip üyeleri, IAB Türkiye üyesi firmalarda bir aylık staj imkânı elde edecek. Eğitime İstanbul dışından katılanlar için Boğaziçi Üniversitesi’nin yurtlarında konaklama olanağı sağlanacak.

Kontenjanın 50 kişiyle sınırlı olduğu programa şu ana kadar 330’u İstanbul dışı olmak üzere 530 başvuru yapıldı. Son başvuru tarihi 29 Mayıs olan programa dair detaylar Unichallange.net adresinden öğrenilebilir.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.