MediaCat

Hürriyet’ten Ligatus’a önemli transfer

Emre Faks, Ligatus Türkiye’nin ülke müdürü oldu.

Hürriyet’ten Ligatus’a önemli transfer

Uluslararası doğal reklam çözümleri sağlayıcısı Ligatus’un Türkiye ülke müdürlüğüne, son olarak Hürriyet Dijital Deneyim ve Reklam Çözümleri Grup Koordinatörü olarak görev alan Emre Faks getirildi.

Faks yeni görevini, Ligatus’un Türkiye’deki ofisinin lansmanında görevde bulunan Murat Kalafat’tan devraldı.

Ligatus’un Türkiye pazarındaki gelişimini sürdürmenin yanında MENA bölgesindeki gelişim çalışmalarından da sorumlu olacak Emre Faks yeni görevine ilişkin yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Dijital pazarlama alanında markalara iletişim çözümleri sağlayarak geçirdiğim yıllar içinde doğal reklama ve reklam teknolojilerine olan inancım daha da güçlendi. Yararlı reklam teknolojilerinin desteklediği doğal reklamların etkisi markalara çok önemli katkılar sağlıyor. Bu vizyon çerçevesinde, son derece deneyimli ve başarılı bir organizasyonun parçası olmak ve Ligatus’un öne çıkan lider konumunu daha da güçlendirmeye yardımcı olmak benim için bir ayrıcalık olacaktır.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.