Hürriyet İnternet’te yeni yapılanma

Hürriyet İnternet ve Bilgi Teknolojileri Grup Başkanlığı’na Ahmet Dalman atandı.

22.06.2010 - 00:00 | MediaCat

Dijital medya alanındaki başarılı faaliyetleri ve internet alanında yarattığı güçlü markalarını hızlı ve sağlam adımlarla büyüten Hürriyet İnternet Grup Başkanlığı ile Hürriyet Grubu’nun teknolojik altyapısını ve ihtiyaçlarını başarıyla karşılayan, uluslararası bir ölçekte rekabet avantajı sağlayan teknolojik know-how yaratmış Bilgi Teknolojileri Grup Başkanlığı “Internet ve Bilgi Teknolojileri Grup Başkanlığı” altında birleştirildi. Yeni oluşturulan İnternet ve Bilgi Teknolojileri Grup Başkanlığı’na ise şu ana kadar Bilgi Teknolojileri Grup Başkanı olarak görev yapan Ahmet Dalman atandı.

1964 İzmir doğumlu olan Ahmet Dalman, Saint Joseph’ten sonra, Boğaziçi Üniversitesi Elektronik Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmuştur. Dalman, çalışma hayatına 1986 yılında medya sektöründe teknoloji uzmanı olarak başlamıştır. 1994 yılında Bilgi Sistemleri Müdürü olarak katıldığı Hürriyet Gazetesi’nde, 2001 yılından itibaren de Bilgi Sistemleri Müdürlüğü, Teknik Müdürlük ve Dokümantasyon Merkezi’nden sorumlu, Bilgi Sistemleri Grup Koordinatörü olarak görev yapmıştır. 2008 yılından beri İcra Kurulu üyesi olarak Bilgi Teknolojileri Grubu’nu İcra Kurulu’nda temsil etmektedir.

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.