Promo, PR, Direct Lions ödülleri açıklandı

Bu sene 57. düzenlenen Uluslararası Cannes Lions Reklam Festivali’nde dün kısa listeleri açıklanan bazı kategorilerin ödül kazananları belli oldu...

22.06.2010 - 00:00 | MediaCat

Bu sene 57. düzenlenen Uluslararası Cannes Lions Reklam Festivali’nde dün kısa listeleri açıklanan bazı kategorilerin ödül kazananları belli oldu. PR, Promo ve Doğrudan Pazarlama ödüllerinde ödüller sahiplerini buldu. Buna göre her üç kategoride büyük ödül sahibi olan işler şu şekilde:

Direct Lions’da büyük ödül, Yeni Zelanda’nın oldu. ‘Orcon & Iggy Pop’ adlı çalışmasıyla Special Group Auckland’ın hazırladığı iş Grand Prix sahibi oldu. Direct Lions kategorisinde toplam 75 iş ödül alırken bunlardan 19’u altın, 24’ü gümüş, 31’i Bronz ödül sahibi oldu.

TBWA’in Gatorade için hazırlanan Replay adlı çalışması toplam iki kategoride büyük ödülün sahibi oldu. Omnicom Group çatısı altında yer alan TBWA/Chiat/Day, Los Angeles tarafından Gatorade için hazırlanan Replay adlı çalışma Promo&Activation Lions’da Grand Prix’in sahibi oldu. 8 iş altın ödüle, 20 iş gümüş ödüle ve 26 iş de bronz ödüle layık görülürken toplamda bu kategoride 55 iş ödül kazanmaya hak kazandı.

PR kategorisinde büyük ödülün sahibi Gatorade için hazırlanan Replay adlı çalışması ile TBWA olurken,  2 yıldır ödül verilen bu kategoride altın ve gümüş ödüller verildi. Bronz ödül dağıtılmadı. 11 iş altın, 32 iş gümüş ödüle layık görüldü.  Bu kategoride toplam 44 iş ödüllendirildi.

Türkiye’den bu kategorilerde kısa listeye kalan iş olmamıştı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.