Hürriyet Emlak artık Hepsiemlak

Kurumsal kimliğini yenileyen Hürriyet Emlak yola Hepsiemlak adıyla devam edecek.

18.05.2021 - 15:01 | MediaCat

Hürriyet Emlak artık Hepsiemlak

Emlak platformu Hürriyet Emlak, kurumsal kimliğini yenileme yoluna giderek adını Hepsiemlak olarak değiştirdi. Hepsiemlak, “Hürriyet Emlak Oldu Bak Hepsiemlak.com” sloganıyla hazırlanan reklam filminde marka yüzü olarak İlker Ayrık ile anlaştı.

Hepsiemlak Eş Genel Müdürü Zeynep Tandoğan, yenilenen kurumsal kimlikleriyle ilgili, “15 yıl boyunca emlak sektöründeki dijital dönüşümün öncüsü olduk. Yıllar içinde iş modelimiz, stratejimiz günün ihtiyaçlarına göre değişti. Artık daha iddialı hedeflerin yanı sıra kalite, hız ve güven üzerine kurulu vizyonumuzla, kendi ayakları üzerinde duran köklü ama genç bir marka olma yolunda bizi daha iyi anlatacak bir isim ve kimlik edinme kararı aldık. Bundan böyle yolumuza Hepsiemlak olarak devam edeceğiz. Yenilenen yüzümüzle daha fazla kullanıcıya ulaşacağız. Teknolojiyi süreçlerimize dahil edip herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir hale getiriyoruz ve getirmeye devam edeceğiz. Bu şekilde daha fazla kullanıcının sitemize ulaşımını sağlayacağız. Yeni ürünlerimizle ilanlarımızı daha görünür ve ulaşılır hale getireceğiz. Kurduğumuz moderasyon ekibimizle hatalı ilanlara yer vermeyeceğiz. Yeni markamızla performansımızı en üst seviyeye çıkarıp daha kazançlı bir yıl hedefliyoruz” değerlendirmesinde bulundu.

Hepsiemlak’ın marka yüzü İlker Ayrık ise işbirliğiyle ilgili, “Hayatım boyunca şanslıydım. Hep güzel insanlar, kurumlar ve markalarla çalışma fırsatı buldum. Yine şansım yaver gitti ve Hepsiemlak ile yollarımız kesişti. Böyle bir marka ile birlikte çalıştığım için de kendimi şanslı hissediyorum” şeklinde konuştu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.