Ogilvy’e yeni global CCO

Ogilvy'de görevi 83 ülkedeki 132 ofisi kapsayacak yeni CCO belli oldu.

18.05.2021 - 13:48 | MediaCat

Ogilvy'e yeni global CCO

Ogilvy’de global CCO koltuğunu dolduracak isim netleşti. Sektörün ilerici liderlerinden biri olarak kabul edilen ve The Drum’ın küresel ölçekte en çok ödül alan CCO’ları sıralamasında en üst sıralarda yer alan Liz Taylor, Ogilvy’nin yeni global CCO’su oldu. Taylor, yeni görevinde 83 ülke ve 132 ofiste reklamcılık, halkla ilişkiler, deneyim, sağlık ve büyüme ve inovasyon olmak üzere 5 iş biriminde Ogilvy’nin yaratıcı çıktılarını denetleyecek.

Koltuğu Piyush Pandey’den devralan Liz Taylor, daha önce de Ogilvy çatısı altında Leo Burnett’in CCO’luğunu ve Publicis Communications Kuzey Amerika’nın yaratıcı liderliğini üstlenmişti. Taylor’ın ajansa geri dönüşüyle ilgili açıklaması şöyle oldu: “Ogilvy’e geri dönebilmenin ve bu ikonik şirketi geleceğe taşıyan bir ekibe katılmanın özel bir yanı var. Yaratıcılığın her şeyi değiştirme gücü var ve insanlara ve markalara dünya üzerinde bir etki yaratmaları için ilham vermek üzere Ogilvy’nin inanılmaz derecede güçlü küresel yaratıcı yetenek ağıyla çalışmayı dört gözle bekliyorum.”

Ogilvy’nin küresel CEO’su Andy Main ise yaptığı açıklamada, “Liz’i evinde, Ogilvy’de ağırlamaktan daha heyecanlı olamazdık” ifadelerini kullandı ve ekledi: “Liz, başarılı ve dünya standartlarındaki kapasitemiz ve yeteneklerimizin kesişim noktasında yaratılanların sihrini anlayan modern bir yaratıcı lider.”

Kaynak: Ad Age, shots.net

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.