HP Türkiye Kişisel Sistemler Grubu’na yeni ülke müdürü

HP Türkiye Kişisel Sistemler Grubu Kategori Yöneticisi Ertuğ Ayık, HP Türkiye Kişisel Sistemler Grubu Ülke Müdürlüğü görevine getirildi...

13.04.2009 - 12:29 | MediaCat

HP Türkiye Kişisel Sistemler Grubu Kategori Yöneticisi Ertuğ Ayık, HP Türkiye Kişisel Sistemler Grubu Ülke Müdürlüğü görevine getirildi. Ertuğ Ayık yeni görevi kapsamında, HP’nin kişisel ve iş bilgisayarları, mobil bilgi işlem cihazları ve iş istasyonları gibi ürün ve teknolojilerinin Türkiye’deki tüm operasyonlarından sorumlu olacak.

Ertuğ Ayık’ın Ülke Müdürü olarak atandığı HP Türkiye Kişisel Sistemler Grubu, 2008 yılındaki performansıyla sektörde lider konumda bulunuyor. HP, bilgisayar pazarında %14.9 pazar payıyla birinci sırada yer alıyor.

Ertuğ Ayık kimdir?


1972 doğumlu olan Ertuğ Ayık, Robert Koleji’nden mezun olduktan sonra, Boğaziçi Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünü bitirdi. Daha sonra aynı üniversitede İş İdaresi alanında yüksek lisans yaptı.

Profesyonel yaşamına 1995 yılında HP Türkiye’de Satış Danışmanı olarak başlayan Ertuğ Ayık, 1998-2007 yılları arasında Görüntüleme ve Baskı Grubu Kurumsal Sektör İş Geliştirme Yöneticisi, ardından aynı grupta Kategori Yöneticisi ve yine aynı grupta Kurumsal Sektör Bölüm Müdürü olarak görev yaptı. Ertuğ Ayık Temmuz 2007’den beri Kişisel Sistemler Grubu Kategori Yöneticisi olarak görev yapıyordu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.