Arbella’nın cıngılını Nil Karaibrahimgil yaptı

Sanat, spor ve eğitim alanlarına kurumsal destekler sunmaya devam eden Arbella Makarna, Nil Karaibrahimgil'in...

13.04.2009 - 14:03 | MediaCat

Sanat, spor ve eğitim alanlarına kurumsal destekler sunmaya devam eden Arbella Makarna, Nil Karaibrahimgil’in son albümü Nil Kıyısı’ndanın ilk konserine de sponsor oldu.

Nil Karaibrahimgil, yeni albümü ‘Nil Kıyısında’nın ilk biletli konserini geçen hafta sonunda verirken, Arbella Makarna da bu konsere sponsor oldu. Bir yandan kaset hazırlıkları yaparken, bir yandan da Türkiye’nin önde gelen markaları için cıngıl hazırlayan Nil Karaibrahimgil, Arbella Makarna için tüm dinleyicilerin dillerine dolayacakları bir reklam cıngılı da hazırladı.

Şubat sonunda müzik marketlerde yer alan ve Nil Karaibrahimgil hayranlarının büyük beğenisini kazanan ‘Nil Kıyısında’nın bu ilk konseri için Suada’da özel bir çadır kuruldu. Flexi Card’ın ana sponsorluğunda düzenlenen, Hürriyet Gazetesi ve Arbella Makarna’nın desteklediği, ‘Nil Kıyısında’ konserinde, Nil Karaibrahimgil her zamanki gibi yine hayat dolu ve capcanlı bir sahne performansıyla sayıları bine yaklaşan izleyiciye keyifli anlar yaşattı.

Nil’in enerjisi Arbella’yla buluşuyor

Sanatçı konser sonrasında da, Arbella Makarna’nın yeni reklam cıngılı için stüdyoya girdi. Arbella Makarna Genel Müdürü Kadir Külahçıoğlu, bu cıngıl için Nil Karaibrahimgil’i seçme nedenlerini ise şöyle açıkladı:

“Arbella Makarna enerjisiyle insanlara mutluluk taşıyan bir marka. Nil Karaibrahimgil de bu olguyla çok örtüşen bir isim. Yeni reklam cıngılımızın, zihinlerdeki Arbella Makarna imgesiyle birebir örtüşeceğini düşünüyoruz. Önümüzdeki aydan itibaren her yerde Arbella’nın bu enerjisi ve coşkusu yayılacak…”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.