P&G’de Ev ve Kumaş Bakım Ürünleri Pazarlama Direktörlüğüne atama

P&G Türkiye'de Ev ve Kumaş Bakım Ürünleri Pazarlama Direktörlüğüne, Kafkasya Bölge Müdürlüğü'nü yürüten...

13.04.2009 - 12:23 | MediaCat

P&G Türkiye’de Ev ve Kumaş Bakım Ürünleri Pazarlama Direktörlüğüne, Kafkasya Bölge Müdürlüğü’nü yürüten Uluç Ayık getirildi.

1992 yılında İstanbul Robert Lisesi’nden mezun olmasının ardından Boğaziçi Üniversitesi’nde İşletme eğitimi alan Ayık, 1996 yılında katıldığı P&G’de Kadın Hijyen Ürünleri kategorisinde Marka Müdür Yardımcısı olarak göreve başladı. 1998 yılında Bebek Bakım ürünleri kategorisinde aynı görevi üstlenen Ayık, sırasıyla gıda, özel projeler, ağız ve diş sağlığı kategorilerinde marka müdürü olarak görev yaptı. 2002 yılında Müşteri Geliştirme Pazarlama Müdürü olarak görev alan Ayık, 2004 yılında Saç Bakım Kategorisi Pazarlama Direktörlüğü’ne getirildi.

2006 yılında Azerbaycan, Gürcistan ve Ermenistan’ı kapsayan Kafkasya Bölge Müdürü olarak atanan Ayık, üç yıllık Kafkasya tecrübesinin ardından Türkiye’ye geri döndü ve P&G Türkiye Ev ve Kumaş Ürünleri Pazarlama Direktörü olarak göreve başladı.

İngilizce ve Almanca bilen Ayık, evli ve iki çocuk sahibi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.