MediaCat

Hillside’dan Instagram dizisi

“HillsideNow! Series” yayında.

Hillside’dan Instagram dizisi

Geçen yılın başında verdiği iş ilanıyla ilk kez Instagram Stories ve Snapchat üzerinden başvuruları değerlendiren Hillside, “Snap-J Wanted” projesi kapsamında seçilen sekiz “Snap-J”nin sunuculuğunu üstlendikleri HillsideNow! Series’i Instagram’da yayına aldı.

Instagram Stories üzerinden yayınlanan dizi, h.taste (yemek festivalleri, gurme restoranlar, tadımlar ve yeni yemek trendleri), h.sound (konserler, festivaller yeni müzik akımları), h.place (hip mekanlar ve mağazalar), h.lab (son çıkan orijinal-teknolojik ürünler), h.fashion (hip ve grunge moda keşifleri), h.event (galeriler, sanat festivalleri ve sergiler) , h.chat (röportajlar), h.sneak (gizli davetler, galalar) ve h.escape (tatil kaçamakları, yeni keşifler) olmak üzere dokuz konu başlığı altında yayın yapıyor.

Yaz boyunca yayınlanması planlanan altı bölümlük proje, her ayın ikinci ve dördüncü perşembesi saat 20:00’de @HillsideNow Instagram hesabının Stories bölümünden izlenebilir. Kaçıranlar ise serinin bölümlerine, HillsideNow! YouTube hesabından erişebilirler.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.