Yüksek hıza ince çözüm

Hindistan'dan bir prezervatif reklamı.

22.06.2017 - 17:37 | Sultan Öncü Arslanoğlu

Yüksek hıza ince çözüm

Gerek dini inançları gerekse yaşam tarzlarıyla farklı bir yapıya sahip olan Hindistan’ın yaşadığı en büyük problemlerinden biri kuşkusuz nüfus yoğunluğu. Zira gerçek zamanlı dünya istatistiklerini paylaşan Worldometers’a göre Hindistan, 1 milyar 342 milyon kişilik nüfusuyla küresel sıralamada Çin’in ardından ikinci sırada yer alıyor.

Hindistan’da çiftlerin en sık tercih ettiği korunma yöntemi ise geri çekme. İnsanlar kondom kullanmaktan ziyade daha fazla zevk verdiği için bu yola başvuruyor. Ancak geri çekmenin güvenli bir korunma yöntemi olmadığı da açık. Hindistanlı prezervatif markası Kamasutra da insanları geri çekme yöntemi hakkında bilgilendirmek için bir reklam kampanyası hazırlıyor.

Hazırlanan afişlerde bir yarış atı ve bir tazı görseli kullanılıyor. Atın ve tazının saatteki ortalama hızları ile bir erkeğin boşalma hızının aynı olduğunun gösterildiği afişler aracılığıyla geri çekme yönteminin risklerine dikkat çekiliyor ve insanlara Kamasutra marka prezervatif kullanmaları yönünde çağrı yapılıyor.

Kaynak: Ads of the World

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.