Hiç bitmeyen parti

Ubisoft'tan Just Dance 2023 için harikulade davet.

24.11.2022 - 11:41 | Sencer Uçar

Dans oyunu Just Dance’in 2023 sürümünde kişiselleştirilmiş oyun deneyimi, sürekli güncellenen şarkı listesi ve online dans partneri bulma özelliği sunan Ubisoft, yeni reklam kampanyasında partinin asla bitmemesini isteyenleri ekrana taşıyor.

Ubisoft, zaman ya da mekân fark etmeksizin her yaştan insanın dans etmeyi asla bırakmadığı DDB Paris imzalı reklam filmlerinde Just Dance 2023 ile herkesi hiç bitmeyen partiye çağırıyor.

DDB Paris Kreatif Direktörleri Benjamin Dessagne ve Stéphane Santana, kampanyayı, “Dünyanın en iyi oyunlarından Just Dance, gerçek anlamda evrensel olana, dansa dayalı olması bakımından eşsiz. Herkes kendi hayatında ‘oyuncu’ olmayabilir ama en az bir kere ‘dansçı’ olmuştur. Dansı geniş kitlelere seslenebilecek ilham, içgörü ve göndermelerle dolduran, yaratıcı bir konu haline getiren de budur. İçinde dans eden insanların yer aldığı, dans üzerine bir film yapmak zordu ama sadece bununla sınırlı kalamazdı. Just Dance’in yeni versiyonuna özgü bir mesaj bulmalıydık ve bize göre ‘hiç bitmeyen parti’ kusursuz olanıydı” yorumunda bulunuyor.

KÜNYE

  • Reklamveren: Ubisoft
  • Reklam Ajansı: DDB Paris
Kaynak: The Stable

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.