Herkes aynı armada

Damat Tween'den Milli Takım'a EURO 2020 öncesinde destek filmi.

09.06.2021 - 10:20 | MediaCat

Herkes aynı armada

Milli Futbol Takımları resmî moda sponsoru Damat Tween, 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası’na (EURO 2020) Cuma günü İtalya ile oynayacağı maçla başlayacak Türkiye A Milli Futbol Takımı’na desteğini yeni reklam filmiyle sürdürüyor.

#BuBirTakımİşi etiketiyle yayınlanan Bizim Çocuklar filminde marka, 84 milyonu armasıyla, ruhuyla aynı formanın gölgesinde birleşmeye davet ediyor.

D’S Damat ve Damat Tween Pazarlama İletişim Direktörü Vildan Yıldırım, konuyla ilgili, “Milli Futbol Takımları moda sponsoru olmaktan, Milli Takım’ı Avrupa yolunda desteklemekten gurur duyuyoruz. Farklı renkleri taşıyor olabiliriz ancak kırmızı-beyaz formayla her birimizin heyecanı ortak. Avrupa yolunda kupayı 84 milyonla kaldırmak istiyor, başarımızı birlikteliğimizin gücünden aldığımıza inanıyoruz. Bu inançla ‘Bizim Çocuklar’ı her adımlarında destekliyoruz. Bu desteğimizi her koldan göstermek adına Damat Tween mağazalarımızın vitrinlerini kırmızı-beyaz renklere boyadık ve Damat Tween mobil uygulamamızda ve damattween.com adresinde kırmızı ve beyaz ürünlere özel indirimler yaptık. Milli Takımlar moda sponsoru olarak Milli Takımımıza başarılar diliyoruz” değerlendirmesinde bulundu.

KÜNYE

  • Reklamveren: Damat Tween
  • Reklamveren Yetkilisi: Vildan Yıldırım, Ohannes Gökçeoğlu, Duygu Demiral, Melis Buket Orakçıoğlu, Erdem Uzun
  • Reklam Ajansı & Prodüksiyon: MCG
  • Yönetmen: Hitay Öztürk
  • Görüntü Yönetmeni: Arda Seltzer
  • Vokal & Miksaj & Mastering: Raspas Records

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.