Dragon Rouge Singapur’a Türk ECD

Gökçe Şahbaz Dragon Rouge Singapur kreatif ekibine liderlik edecek.

06.09.2022 - 11:17 | Simge Şenses

Dragon Rouge'a Türk ECD

Deneyimli kreatif direktör Gökçe Şahbaz, yönetici kreatif direktör (ECD) olarak Dragon Rouge Singapur’a transfer oldu. Şahbaz, yeni görevinden önce holmes&marchant’ın kreatif direktörlüğünü üstleniyordu.

Dragon Rouge Asya CEO’su Zayn Khan, geçmişte de Path, Design Bright, Publicis, Grey ve Leo Burnett gibi ajansların kreatif departmanlarında üst düzey roller üstlenen Gökçe Şahbaz’ın ajans kadrosuna katılmasına ilişkin, “Gökçe’nin profesyonel geçmişi, onu Asya operasyonlarımız için mükemmel bir seçim yapıyor. Gökçe, kurumsal kimlik ve ambalaj tasarımındaki derin uzmanlığının yanı sıra, bütünsel olarak marka deneyimi ve iletişimini de anlayan gerçek bir 360 derece düşünür. Ajans olarak sadece müşterilerimize ait markaları tanımlamakla kalmıyor, aynı zamanda hem fiziksel hem dijital dünyada tüketicileriyle etkileşim kuracakları yollar yaratmak üzere çalışıyoruz. Gökçe bizi müşterilerimiz için daha ilişkili ve uzun vadeli bir marka ortağına dönüştürmek üzere, kreatif alandaki kabiliyetlerimizi genişletme sorumluluğunu üstlenecek” değerlendirmesinde bulundu.

Gökçe Şahbaz ise düşüncelerini, “Beni Dragon Rouge’a çeken, güçlü kültürü ve markalar için öne çıkan, somut sonuçlar veren işler yapma gayreti oldu. Fransız kökleri ortaya koyduğu işlere rafine bir boyut kazandırıyor. Şirketin lider ve bağımsız ruhu bu özelliklerle birleşince teklifi benim için karşı konulmaz hâle getirdi. Müşterilerimize sunacağımız işleri bir üst seviyeye taşımak için heyecanlıyım” sözleriyle dile getirdi.

Kadrosunu Gökçe Şahbaz’la güçlendiren Dragon Rouge Singapur’un müşteri portföyünde PETRONAS, MISC, Sime Darby, PNB (Merdeka 118), Digital Nasional Berhad, Edotco, CIMB, OCBC, VISA, Singapore Wealth Management Institute, IKANO, Abbott, Nestlé, Carlsberg, Yeo’s, Kimberly-Clark, and Mondelez gibi marka ve kurumlar yer alıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.