MediaCat

Her zaman sizinle

JanSport’tan gündelik kullanımını mizah ve samimiyetle ekrana taşıyan kampanya.

ABD’de öğrencilerin hayatında önemli yer tutan çanta markası JanSport, okula dönüş vesilesiyle yayınladığı yeni reklam kampanyasında mizah ve samimiyeti bir araya getiriyor.

Z Kuşağı’nı hedefleyen Party Land imzalı kampanyada JanSport sırt çantaları hep oldukları yerlerde, hayatın içinde ve çok çeşitli durumlarda tüketiciye eşlik ederken görülüyor. Çantaların tuvalette asılı kaldığı, metroda diğer yolculara set çektiği, doğa yürüyüşlerine sahipleri kadar alışkın olabildiği kampanyada Z Kuşağı’nın kırılganlığı, sıradışı mizahı ve samimiyeti yansıtılıyor.

Bir markanın, müşterilerinin nazarında olması gerektiğinden ziyade gerçekte ne olduğuna odaklanmasının anlamlı olduğunu söyleyen Party Land Kreatif Direktörü Natalia Fredericks, “Kampanya, insanların JanSport sırt çantalarını gerçekte nasıl kullandıklarını gösteriyor. Hayatın sıradan, genellikle de göz ardı edilen kısımlarının mütevazı yol arkadaşı. Bu gerçekliği benimsedik ve JanSport ürünlerinin faydalarını son derece sıradan ve gayri ciddi anlarda vurgulamamızı mümkün kılan, vokalistlerin değil sıradan aktörlerin söylediği bir dizi günlük şarkı yarattık. Bu, izleyicinin mizah anlayışına yaslanan, bilinçli şekilde gösterişsiz bir kampanya” diyor.

Kampanya TikTok ve YouTube dahil sosyal ve dijital platformlarda ve açıkhavada yayınlanıyor.

Misyonlarını, insanları hayatın tüm maceralarında destekleyen en güvenilir taşıma çözümü markası olmak olarak ifade eden JanSport Global Marka Başkan Yardımcısı Alexandra Reveles, Party Land’in Z Kuşağı’nın kendine has mizah anlayışı ve gerçek yaşam deneyimleriyle uyumlu komedi uzmanlığını kullanarak tüketiciyle duygusal bağlarını derinleştirdiklerini, aynı zamanda güven, kapsayıcılık ve kendini yansıtmayı güçlendirdiklerini söylüyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.