MediaCat

Watsons Türkiye yeni iletişim ajansını seçti

Markanın yeni dönem iletişim çalışmalarını yürütecek ajans belli oldu.

62 şehirde 400’e yakın mağazası ve 3 bin 500’e yakın çalışanıyla hizmet veren güzellik ve kişisel bakım mağaza zinciri Watsons Türkiye, yeni dönem iletişim çalışmalarını GoodWorks İletişim Danışmanlığı’na emanet etti.

GoodWorks, yeni dönemde Watsons Türkiye’ye stratejik iletişim, pazarlama iletişimi, medya iletişimi, etkinlik yönetimi, kriz iletişimi, iç iletişim alanlarında danışmanlık sunacak.

Müşteri portföyünde Aktif Bank, Anadolu Sağlık Merkezi, Allu, Canon, Cimri, DESA Samsonite, Eczacıbaşı Evital, EY Türkiye, Gürmen Group (RAMSEY, KİP), HONOR, İELEV ve İELEV Eğitim Kurumları, Kedrion, Koroplast, Nestlé Kahvaltılık Tahıllar, Nestlé Çikolata ve Şekerlemeler, Perrigo, Porçöz, Sodexo Integrated Services, Tineco, Vorwerk, WarnerMedia Discovery (Cartoon Network, Cartoonito) ve World Medicine gibi markalar bulunan GoodWorks, yeni markası Watsons Türkiye’ye sosyal medyadan yaptığı paylaşımla “hoş geldin” dedi:

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

GoodWorks PR (@goodworks_pr)’in paylaştığı bir gönderi

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.