MediaCat

Hediye paketi kâğıdı dağıtan reklam panoları

Hulu ABD’lilerin Noel hediyelerine interaktif kampanyasıyla renk katma niyetinde.

İnsanların bol bol hediyeleştiği Noel döneminde paketlerde tatlı bir iz bırakmak isteyen yayın platformu Hulu, ABD’deki interaktif kampanyasında popüler yapımların sembollerini barındıran hediye paketi kâğıtları dağıtıyor.

Yaratıcı süreçleri Gut imzası taşıyan açıkhava kampanyasında 5 Amerikan şehrindeki 11 reklam panosu kullanılıyor. Reklam panolarının her biri, bölgelerinde en beğenilen yapımların temasına sahip hediye paketi kâğıtları barındırıyor. Örneğin Los Angeles’taki panolarda The Kardashians logolu, acı biberli (Flamin’ Hot), Modern Family’den Stellalı, Şikago’da The Bear dizisinde sıkça işitilen “Yes, chef” yazılı, Manhattan’da bol pencereli (Only Murders in the Building) kâğıtlar bulunuyor.

Panolar her gün 25’er kâğıt dağıtıyor ve kâğıtlar her gün yenileniyor. 31 Aralık tarihine kadar toplam 15 bin hediye paketi kâğıdının hediye edileceği öngörülüyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.