MediaCat

Ajans Press’ten yeni ürün: Newscope

Ajans Press Teknoloji, Newscope ile medya takibinde yenilikçi bir dönem başlatmayı hedefliyor.

Ajans Press Teknoloji, farklı ülkelerden 500 yazılım mühendisiyle geliştirilen yapay zekâ destekli analiz araçlarına sahip yeni ürünü Newscope’u duyurdu.

96 ülkede 150 milyon internet sitesi ve 38 sosyal medya platformunu takip ederek, yapay zekâ içgörüleriyle hazırlanan 70’in üzerinde raporlama metodu sunan Newscope, Almanya, Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, İspanya, İtalya, Fransa, Türkiye, Hindistan, Singapur ve Japonya’dan ortak konsorsiyumla birlikte 500 yazılım mühendisinin yedi yıl süren çalışmalarıyla geliştirildi. Newscope’un sunduğu metotlar medya izleme süreçlerini optimize ederek kullanıcıların kritik içgörülere erişimini kolaylaştırırken, yapay zekâ destekli analizleriyse pazarlama, iletişim ve strateji geliştirme alanlarında fırsatlar sunuyor.

Newscope’un medya takibi ve analizinde devrim niteliğinde olduğunu söyleyen Ajans Press Teknoloji CEO’su Mehmet Ali Özkan, “Kullanıcılarına sağladığı 70’ten fazla raporlama metodolojisiyle sektördeki kritik içgörülere erişimi kolaylaştırıyor. Bu ürün sadece analiz aracı değil, aynı zamanda iş stratejilerini geliştirmek ve rekabet avantajı sağlamak için bir maden. Newscope’un benzersiz veri havuzu, kullanıcılarına karar alma süreçlerinde bir pusula oluşturacak. Özellikle ülkemizden dünyaya ihracat yapan birçok kıymetli şirket için vazgeçilmez bir kaynak olacak. Aynı zamanda Türkiye medyasında ve geleneksel mecralarda yer alan verileri de Newscope platformundan 70’in üzerinde kriterle raporluyoruz. Raporlama kriterleri arasında marka dinleme, rakip istihbaratı, kampanya izleme, kriz iletişimi, yönlendirici keşfetme, ton analizi, performans, görsel içgörü, demografi gibi birçok katma değerli içerik yer alacak. Newscope’un hem ülkemize hem de ülkemizde faaliyet gösteren birçok firmaya çok ciddi katma değer sağlayacağını düşünüyoruz” değerlendirmesinde bulundu.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.