MediaCat

Hayatınızın arabası

Volkswagen Belçika, eski yeni tüm Volkswagenleri hayatın içinde ekrana taşıyor.

Belçika’da yayınladığı yeni marka kampanyasında Volkswagen, bir Volkswagen’i Volkswagen yapanın ne olduğu sorusunu odağına marka DNA’sını alarak yanıtlıyor.

Yönetmenliğini Joe Vanhoutteghem’in üstlendiği reklam filminde eskisiyle yenisiyle tüm Volkswagenler hayat dolu halleriyle, tam da hayatın içinde ekrana taşınıyor. Volkswagenler insanlarla birlikte görünmese de hayatlarının türlü izlerini bolca yansıtıyor.

Volkswagen Belçika Pazarlama Müdürü Bart Nyns, “Elektrikli ID ürün gamımızın tanıtımından beri neredeyse yalnızca elektrikli otomobillerimiz hakkında iletişim yaptık. Dolayısıyla marka imajımızı yeniden güçlendirmenin zamanının geldiğini düşündük. İster klasik ister benzinli ister elektrikli olsun her Volkswagen aynı DNA’yı paylaşır çünkü” diyor.

Voltage Brüksel Kreatif Direktörü Frank Marinus ise “Yüksek enerjili, yüksek tempolu filmlerle dolu bir reklam kuşağında bir parça sakinlik her zaman kendisini fark ettirir, bir şeyler hissetmenizi sağlar. Arabaların kendi başlarına konuştuğu, insanın neredeyse hiç olmadığı, izleyiciyi her bir sahneyi kendi zihninde tamamlamaya iten bir reklam” yorumunda bulunuyor.

Volkswagen Belçika, kitleden gelecek unutulmaz Volkswagen anılarını arıyor. Paylaşılacak en eğlenceli hikâyelerin filme alınması ve sosyal medyada paylaşılması planlanıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.