Hayallerinin peşinde bir penguen

Bank of Melbourne hedef kitlesine desteğini bir penguen aracılığıyla hatırlatıyor.

01.04.2019 - 17:08 | Arzu Nilay Kocasu

Hayallerinin peşinde bir penguen

Büyük hayalleri olan bir penguen ve o hayalleri gerçekleştirmesi için kendisine yardım etmeyi vadeden bir banka. İlerlemek için yola koyulmaya niyetli hedef kitlesine sunduğu desteği hatırlatmak isteyen Avustralya menşeli Bank of Melbourne, vaadini başrolünde sevimli bir penguenin olduğu bir reklam filmiyle duyuruyor.

Baş koyduğu yolda tüm zorluklara rağmen ilerlemeye niyetli olan sevimli bir penguenin hayallerine 60 saniyelik bir yolculuk yapan markanın reklamı Saatchi & Saatchi Melbourne imzası taşıyor.

“Bank of Melbourne’un tazelenen marka söylemi, farklı ihtiyaçlara özel üretilmiş ürünlerimiz ve olağanüstü hizmetimizle müşterilerimizin ilerlemek için bir yol bulmalarına yardım etme vaadimizin altını çiziyor” diyen Bank of Melbourne Marka & Pazarlama Başkanı Ash Gray, kampanyayı şu sözlerle yorumluyor:

“Marka platformumuz basit bir gerçeğe dayanıyor: İnsanlar bankaya oldukları yerde saymak için gitmezler. İnsanlar, ister büyük adımlarla olsun ister bebek adımlarıyla, ilerlemek isterler. Bu ihtiyaç ile müşterilerimizin ilerici tutumunu bir araya getirmek -ve hikâyemizi beklenmedik bir St. Kilda sakini üzerinden anlatmak- yalnızca Bank of Melbourne’un yapabileceği türde bir işti.”

KÜNYE

  • Reklamveren: Bank of Melbourne
  • Reklam Ajansı: Saatchi & Saatchi Melbourne
  • Yapımevi: Goodoil
  • Yönetmen: Adam Gunser
Kaynak: The Stable

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.